Kullanıcı Adı:
Parola:
Üye Kayıt
Üye Aktivasyon
Parolamı Unuttum

Captcha image
Show another code

Giriş
Hikmet Güveloğlu
ORGANİZASYON
27.12.2016
16015 Okunma, 3 Yorum

Hatırlarsınız; Defalarca seyrettiğimiz, Kemal Sunal ve Şener Şen’in oynadığı “Kibar Feyzo” diye bir filmi vardı. Hani, ağalık rejimine, başlık parasına karşı çıktığı için, Ağa’sı tarafından köyden sürülen, her köye döndüğünde de ağanın başına bela olan, filmin sonunda da Ağa’yı vurup, yere yığan Kibar Feyzo. Bu filmin, konumuzla direk bağlantısı olan bir sahnesi var. Filmin sonunda Kibar Feyzonun mahkemede, duruşma esnasında Hakim’e söylediği söz: “Valla Hakim Bey duymuşam; Köye yeni bir Ağa gelmiştir. Köylü eski Ağa’yı arar olmuştur........”

Kibar Feyzo’nun bu sözü,  Amerika da gerçekleşen her başkan değişikliğinde; Dünyanın zulüm görmüş ve halen görmekte olan halklarının konuştuğu laflarla birebir aynıdır. ABD kurulduğu ilk günden, günümüze kadar yenilenen her başkan değişikliği, yeni seçilen başkanın bir önceki başkanı aratması şeklinde cereyan etmiştir. Bir kaç tanesi zamanında katliamlar durmuş gibi gözükse de bu sizi asla yanıltmasın. Bu fetret dönemleri başkanların barışsever olmasından değil, Yapılacak bir sonra ki zulüm ve katliam planlarının düşünme evresine denk geldiğindendir. ABD kurulduğundan bu yana  44 başkan gelip geçmiştir. Bunlardan iki tanesi, Abraham Lincoln ile John F. Kennedy görevi başındayken öldürülmüş başkanlardır.

Konumuzun muhatabı Amerika’nın 35. Başkanı John F. Kennedy, 1963’te bir suikast sonucu öldürülmüştür. Kennedy’i vuran Lee Harvey Oswald adında 24 yaşında bir gençtir! İki gün sonra Oswald da, bir gece kulübü sahibi olan Jack Ruby tarafından Dallas polis merkezinin bodrum katında vurularak öldürülür. Oswald’ı vuran gece kulübü sahibi Jack Ruby aşırı fanatik bir Yahudi Milliyetçisidir. Hatta Kenndy’i vuran bir kişi değil, üç ayrı nişancı olduğu iddaaları da kuvvetle muhtemel değil, doğru olanıdır. Bu güne kadar söz konusu cinayet aydınlatılamadı. Cinayetlerle uzaktan yakından ilgisi veya bilgisi olan tüm kişiler birer birer delil bırakılmadan ortadan kaldırıldı. Abraham Lincoln den sonra John F. Kennedy'nin de suikastı da bütün sırları ile tarih sahnesine gömülmüştür.”

Bu suikastın yapılmasının sebebi ile ilgili öne sürülen iddaalardan bir tanesi; Pentagon, FBI, CIA ve Gizli Operasyonlar birimlerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği bir darbe iddaasıdır. İddaalar ne olursa olsun, Organizasyonun figüranları kim veya hangi gizli servisler olursa olsun bu suikastın tek geçerli sebebi şuydu: “Kenndy’in, İsrail’in nükleer programına karşı çıkması ve destek olmamasıdır.”

İşin sırrı da; Mordenay Vanunu isimli İsrailli nükleer tesis işçisinin söylediği lafta gizli idi. Mordenay Vanunu: “İsrail’e, Amerikalı denetçiler geldiğinde nükleer silahlar özel yapım duvarlara saklandı” demiştir. Mordenay Vanunu, bu açıklamaları yüzünden çok büyük tehditler almış ve bu konuyla ilgili bir daha da asla konuşturulmamıştır. Aynı Kaddafi’nin İsrail’de yaşayan teyzesinin kızının; Kaddafi’nin Arap olmadığını, annesinin Yahudi olduğunu söyleyince susturulduğu gibi.

Yada, Humeyni’nin babasının yabancı olduğunu söyleyen Vatandaş’ın  susturulduğu gibi. Ya da Ahmedi Nejat’ın Nejat soy isminin, Yahudi olduğu anlaşılmasın diye koyulduğu gibi.Ya da Şimdiki İran Cumhurbaşkanı Hasan Ferdi(Ruhani) yıllarca İskoçya da yetiştirilip İran’a gönderildiği gibi. En kestirmeden söyleyeyim; Arap ülkelerinde İsrail’e en çok söven lider veya sözü geçer Bürokratların hemen hepsinin Mossad ajanı çıktığı gibi. Ya da Türkiye’de...?...?...?

Şimdi şunu aklımızın en hatırlanabilir bir yerine koyalım; CIA, MOSSAD vb gizli servisleri zaten tek elden yürütülen, aynı yere hizmet eden gizli servislerdir.

Allah aşkına! Devlet kademelerinde sızmadık yer bırakmayan kıçı kırık Fetö organizasyonu önümüzde duran bir gerçek iken; Dünya Sermayesini elinde bulunduranlar; ABD, Rusya ve AB ülkelerinin bütün birimlerini kontrol altında tutmayacak olsun. 1917 Bolşevik İhtilali ekibinin Lenin dahil hepsinin ne olduğuna, Hitlerin sözü geçer ekibinin kimlerden kurulu olduğuna bakmanız yeterli olacaktır.

Amerika’nın çiçeği burnunda yeni başkanı Trump, var sayalım sermayenin adamı değil! (seçim danışmanı ve damadı safkan yahudi) Eğer ki İsrail’e çalışmaz ise sonu Kennedy’in akıbeti ile aynı olur.  Başkanlığı kazasız belasız devam edecekse de bilin ki; Dünyanın başına İbrahim’in ateşi gibi çökmüş Dünya sermayesinin patronları ile anlaşmış demektir…

Bu kadar yazının arkasından şöyle bir soru sorsam: “Büyük Elçi Karlov’un öldürüleceğini, Sergey Lavrov ya da Putin ikilisinden biri veya başka bir Rus yetkili biliyor muydu?” böyle bir soruya hadi oradan, o kadar da değil diyeniniz çok fazla olur zannımca.

Ya! Anlatmak istediğim şey, tam da bu işte.

Bu adamlar bir olayı gerçekleştirmeden önce; Senin nasıl düşüneceğinin ve nasıl yorum yapacağının da önceden hesabını yapıyorlar. Aksini düşünmek komik, gülünen, saçmalayan bir adam konumuna getiriyor seni. Aynı şimdi benim düşmüş olduğum durum gibi.

oy.

Sayın Cumhurbaşkanımız yalnızdır. Neden? Çünkü;

Bir bataklıktır, kahpe dünya.

Bir Ahtapottur, kahpe dünyanın Organizatörleri.

Organizatörler öylesine organizasyonlar oluşturmuşlar ki;

Birinden kurtulayım desen (AB-ABD),

Bir diğerinin kollarına düşüyorsun (RUSYA-SHANGAY DİŞLİSİ).

Peki; Böylesine kahpe organizasyonların arasında, Devlet ve Millet ne yapmalıdır? Hangi organizasyona uzak, hangisine yakın olmalıdır? Cevabınız hiç birisi ve aklınıza da Allahın ipine sarılalım diye ayrı bir C şıkkı geliyor ise şayet. Bende size, C şıkkına heveslenirken çok ama çok dikkatli olun derim. Neden? Çünkü; A ve B şıkkının mimarları, C şıkkına da yönelecekler olabileceğinin hesabını, kitabını yaparak, gerekli adamalarını ipin başına koymuşlardır. Fetö Organizasyonu sonu ihanete dönüşmüş olanlarından yalnızca bir tanesidir. Dünya Kiliseler Birliğinden para alan mı dersin. TV kanalını, Batı veya Doğudan aldığı fonla ayakta tutan mı dersin. Yakasız gömlek numarası ile eskiler bu işi bilmiyormuş, ben yeni bir şey buldum evhamı ile hadisleri devre dışı bırakıp, Peygambere söz öğretmeye, çaktırmadan devre dışı bıraktığı peygamberin yerine kendini koyup; Efendim ben insanları Kurana çağırıyorum diyerek kendisine çağıran mı dersin. Dersin de dersin.

Velhasıl; Allah'ın ipine samimi bir şekilde sarılmak istiyorum diyen Müslümanların karşısına bu seferde İp tüccarlarının organizasyonları çıkıyor. Bir önceki "RUH" başlıklı yazımın giriş kısmında da söylediğim gibi, inşallah şu 657 den bir kurtulayım; Bu İp Tüccarlarının ipliğini de, Aziz Milletimizin önüne çıkaracağım.

Şimdi; Külü karıştırıp, külün altındaki közleri ortaya çıkarmam, benim ortadan kaldırılmama sebep olur mu? Onu bilmem de, öldürülecek isem de bir İp Tüccar'ı tarafından değil, bir Gavur tarafından öldürülmek her zaman birinci tercihimdir. Böyle bir ölüm şekli, günahlarımın bağışlanması için bir vesile olur mu? Onu da Rabbim bilir…Saygılarımla

saymayansayilmaz@gmail.com-----@hikmetguvel

 


Yorumcu 
Yorum 
Hikmet Güveloğlu
28.12.2016
12:59

Sonradan lüzum görerek yazımda eklemeler ve çıkarmalar yaptım...Bu şekli ile Aziz Milletimize daha faydalı olacağını düşündüm.

Ben, tek ve numarasız "A" planımın akıllarda yerini bulması için düşünce teri döküyorum...

Kıskançlık, alınganlık asla olmaz bende.

Müslüman Gardaşımın neyini kıskanıp, neyini rakip yapacağım kendime.

Benim tek rakibim Batılılar ve onun yerli işbirlikçileri ve bir de Bu millete bir numara çekerek mal mülk ve makam elde edenlerdir.

Başlıkta bir okuyucumun tavsiyesi ile değiştirilmiştir...Saygılarımla

Ahmet Yücel
29.12.2016
00:12

Yahudi sermayesi bu Trump'a, ABD başkanlığında 3.Dünya Savaşını başlattırır. ABD, AB, BM, NATO vb haçlı ordusu, ortak düşman olarak gördükleri İslamı ve Müslümanları yok etmek için savaşacaklardır. Bu ABD'nin yıkılmasına ve İslamiyetin hakimiyetine yol açacaktır. Aslında bu savaş çoktan başlamıştır. Bir çok İslam ülkesinin yönetimi ABD'ye hizmet edecek şekilde değiştirildi. Otuz küsür yıldır terörle Türkiye ekonomisinin gelişmesi önlenmek istenmektedir. Terörle mücadelede 30-35 yılda harcanan tutar hesaplanırsa bu açık şekilde görülecektir. FETÖ planı ise belki 50-70 yıllık plan. Darbe ile ülke yönetiminin başına ABD uşağı ve aşığını geçirmek, ülkeyi FETÖ başı yönetecek, emirleri ABD verecek. Darbe başarısız olursa iç savaş çıkacak, yıllarca ordu ile millet savaşacak, Suriye de olduğu gibi. İngiltere-Arjantin savaşını 3 günde bitirenler, Müslümanların kanları akarken seyretmeyi seviyorlar. Müslüman Müslümanı öldürsün, kalanları da son haçlı ordusuyla yok edeceğiz, hesabındalar.

Bir çok Müslüman noel kutlama, Piyango ile köşeyi dönme, Faiz, zina, içki, kumar vb tüm haramlar ile iştigal ederken, idarecilerimizi ve bu idarecilere oy verenleri tekfir ederken, kısaca onlar gibi yaşarken, onların girdikleri kelerin deliğine, onlar gibi girip çıkmayı düşünmezken, adınız yine de Müslüman diye, onlar sizi tamamen yok etmek istiyorlar.

"Mallarınızdan, canlarınızdan eksilmeden Cennete gireceğinizi mi sanıyorsunuz?" 

Farz olan cihada sarılmadan bu zillet kalkmaz.

Bak, ezelde alnına şehadet yazılan erler bu günü bekliyor. Kiminin alnına gazi yazılmış, ZAFER İSLAMIN diyor.

Hikmet Güveloğlu
29.12.2016
00:42
Eyvallah Ahmet abi....çok hain var...isim isim biliyorum.....emekli olunca allah izin verirse benim rüyam bu...karşı tarafı herkes biliyor....bir tanesini yazsam....kıyamet kopar lakin....işte güzel gardaşım..batılı alçaklar bizim üstümüze bize benzeyen adamlarla geliyor....saygılar abi


YorumYap

Çok Okunan Makaleler
Mete Firidin
Hz. Musa Ne Zaman Yaşadı?
12.5.2011 76831 Okunma
11 Yorum 07.04.2020 15:05
Mete Firidin
Hz. Nuh, İbrahim, Yusuf ve Musa Kronolojisi
5.4.2015 57790 Okunma
10 Yorum 12.01.2020 16:47
Mete Firidin
Hurufu Mukatta
9.4.2011 57281 Okunma
7 Yorum 25.03.2020 18:55
Mete Firidin
Hz. İbrahim Ne Zaman Yaşadı?
28.2.2011 55242 Okunma
4 Yorum 25.03.2020 18:59
Mete Firidin
Kuran'da Kölelik
27.12.2013 50157 Okunma
86 Yorum 08.01.2014 17:16
Mete Firidin
Salat Kelimesinin Kökeni
26.2.2012 46767 Okunma
10 Yorum 03.06.2020 00:23
Mete Firidin
Kudret Helvası Menne
13.11.2013 46207 Okunma
4 Yorum 15.11.2013 03:46
Mete Firidin
Petra Yalanı
28.4.2015 45695 Okunma
9 Yorum 02.05.2015 13:07
Reşat Nuri Erol
M.Tekelioğlu; 15 Temmuz’a doğru: travmadan kurtulmak…
7.7.2017 43888 Okunma
Sam Adian
HAMR ve HUMR
25.2.2012 39604 Okunma
18 Yorum 10.01.2020 12:34
Mete Firidin
Estetik Ameliyat ve Nisa Suresi 119. Ayet
3.10.2014 38096 Okunma
1 Yorum 03.10.2014 20:39
Mete Firidin
Bekke Ve Mekke
27.1.2011 34843 Okunma
9 Yorum 25.03.2020 19:30
Hikmet Güveloğlu
HİÇ
2.1.2017 29953 Okunma
2 Yorum 03.01.2017 11:37
Lütfi Hocaoğlu
Fahişe ve Fahşâ
20.8.2015 28546 Okunma
81 Yorum 16.09.2015 00:08
Hikmet Güveloğlu
Musaddık'ın Kerameti, Zarrab'ın Laneti
30.11.2017 27340 Okunma
1 Yorum 30.11.2017 19:32
Süleyman Karagülle
ABD Başkanlık Seçimi
19.11.2016 26949 Okunma
33 Yorum 19.12.2016 21:41
Reşat Nuri Erol
Süleyman Karagülle - Altın Ekonomisine Geçiş
2.11.2013 26259 Okunma
2 Yorum 30.01.2016 22:15
Mete Firidin
Amen ve Senetin
15.11.2012 26151 Okunma
31 Yorum 30.11.2012 13:47
Mete Firidin
El Tur ve Tur-i Sina?
24.3.2013 26080 Okunma
20 Yorum 15.05.2020 20:10
Mete Firidin
Hz. Lut’un Kızları
7.6.2011 25867 Okunma
4 Yorum 01.02.2020 21:22
Hikmet Güveloğlu
KAYIN BABA, DAMAT, İPSİZ VE SAPSIZLAR
18.12.2016 25192 Okunma
1 Yorum 20.12.2016 00:47
Mete Firidin
Lut Kavmi Homoseksüel Değildi!
3.8.2014 24691 Okunma
15 Yorum 03.12.2017 03:35
Mete Firidin
Lâ mevcûde illâ Hû???
18.12.2010 23709 Okunma
1 Yorum 25.12.2010 15:11
Mete Firidin
Homohabilis Havva ve Havvalar
20.4.2012 21249 Okunma
27 Yorum 15.04.2020 09:47
Sam Adian
BIR EYLEM OLARAK ZINA
14.7.2012 21230 Okunma
24 Yorum 24.07.2012 09:50
Mete Firidin
Nutfetin Emşâcin (99)
14.5.2013 21189 Okunma
24 Yorum 17.05.2013 15:16
Sam Adian
FINANSMAN MESELESI VE ZEKAT
8.11.2012 20679 Okunma
45 Yorum 18.11.2012 00:41
Mete Firidin
Nuh’un Üvey Oğlu!
25.10.2015 20144 Okunma
28 Yorum 12.01.2020 17:30
Mete Firidin
Adem'in ve Havva'nın Hatası
2.3.2014 19542 Okunma
34 Yorum 10.03.2014 00:48
Süleyman Karagülle
Görevimiz
22.2.2014 19288 Okunma
12 Yorum 05.02.2016 21:44
Süleyman Karagülle
KABİR AZABI
25.2.2014 18773 Okunma
8 Yorum 05.03.2014 21:24
Mete Firidin
İbni Arabi ve Araf 175-176. Ayetler
16.11.2011 18214 Okunma
9 Yorum 19.11.2011 17:29
Mete Firidin
Miras ve Kelale Ayetleri
13.2.2014 18190 Okunma
53 Yorum 28.02.2014 13:04
Mete Firidin
İçki Haram mı?
25.5.2015 18181 Okunma
13 Yorum 12.01.2020 17:25
Hikmet Güveloğlu
ASKERLİK VATAN BORCU
25.1.2017 18036 Okunma
Mete Firidin
Kabe Kavseyni Ev Edna
15.6.2012 17133 Okunma
1 Yorum 22.05.2018 01:32
Mete Firidin
Hz. Yunus ve Ambergris
12.12.2012 16981 Okunma
2 Yorum 13.12.2012 13:23
Hikmet Güveloğlu
ÖNCE ANLAŞ, SONRA YOK ET (Vladivostok)
4.4.2017 16541 Okunma
Hikmet Güveloğlu
İNCİR'LİK KUŞU
8.1.2017 16465 Okunma
2 Yorum 12.01.2017 08:07
Cengiz Demirci
İlk karzı hasen kooperatifi
3.1.2013 16280 Okunma
25 Yorum 06.02.2013 20:31
Hikmet Güveloğlu
ORGANİZASYON
27.12.2016 16015 Okunma
3 Yorum 29.12.2016 00:42
Mete Firidin
Allah Celle Celalühü Ne Demektir?
30.11.2014 15784 Okunma
1 Yorum 01.12.2014 08:16
Hikmet Güveloğlu
KATİL'İN DE, KATİL'İ
12.12.2016 15698 Okunma
Mete Firidin
Kuran’da Namaz Vakitleri
28.12.2014 15574 Okunma
Mete Firidin
İmhotep Hz.Yusuf mu?
27.10.2011 15338 Okunma
3 Yorum 05.11.2019 07:59
Hikmet Güveloğlu
RUH
23.12.2016 15072 Okunma
Mete Firidin
Nuh’un Gemisi ve Cudii
12.1.2014 14910 Okunma
45 Yorum 05.02.2016 23:06
Hikmet Güveloğlu
OMUZDAN KESİLMİŞ KOLUMUZ BİZİM
11.4.2017 14393 Okunma
Hikmet Güveloğlu
KILIÇ BOYNUMUZA İNMEDEN
16.12.2016 14260 Okunma
4 Yorum 18.12.2016 12:51
Hikmet Güveloğlu
Oy
15.1.2017 14107 Okunma