Hüseyin Bağdatlı
15 TEMMUZ DARBE TEŞEBBÜSÜNÜN MUSEBBİPLERİ
7.11.2017
2750 Okunma, 0 Yorum

SAYIN UĞUR DÜNDARIN 2 KASIM 2017 TARİHLİ, KONTROLSÜZ DARBE YAZISINA CEVABEN.

Yıllarca gazetecilik, televizyonculuk, habercilik yaparak belli bir kitlenin sempatisini kazanmış, duayen gazeteci ünvanı ile anılan tecrübeli bir insanın  [ lise ] düzeyinde fikirler üretmesi, kurduğu cümleler ile, işin aslını bilmiyormuş gibi yaparak  kitleleri uyutma çabasına girmiş olduğunu hissettiğin den olacak, kendimi cevap yazmak mecburiyetinde gördüm.

Birçok yazarı okudum inceledim ve milletimize yön verme gayretinde olan 2 yazara kadar eleme yaptım. Fatih Altaylı ve uğur Dündar arasında uzun uzun düşündüm, sonra dedim ki, uğur Dündar bilinçli bilgi çarpıtma gayretinde, fatih Altaylı ise planlı programlı, 2 boyutlu mesajlar içeren, bi yerlere kripto mesaj yollama gayretinde bir yazar,  ondan vaz geçtim.

Gelelim asıl konumuza, uğur beyin kontrölsüz darbe diye adlandırdığı 15 temmuz hain darbe girişimi ile alakalı, işin aslını bilmemesine imkan dahi vermediğim, lise mezunu bu fakirin dahi bildiklerini milletimizden gizlemeye çalışması gayretine, açıklık getirelim istedim.

 

SAYIN DÜNDAR; 15 TEMMUZ KONTEÖLSÜZ DARBE Mİ ?

15 Temmuz, CHP liderinin dediği manada kontrollü darbe değil fakat, Sayın cumhur başkanımız Recep Tayyib ERDOĞAN IN ,milli istihbaratın ve derin milletin sayesinde kalkışmadan sonra kontrol edilmiş, bu manada kontröllü darbedir.

Feto konusunda birkaçı harıç, her zihniyetten duayen yazarların yazdıklarını okudukça, feto örgütü konusunda kendimi pröf gibi hissetmeye başladım. Yıllarca haber yaptınız, gazetelerin sütünlarını  doldurdunuz, millete doğruları ok gibi dos doğru aktarmadınız, milletin anlayacağı dilden konuşmadınız.

Kiminiz solcu, kiminiz sağcı, kiminiz liberal veya demokrat göründünüz, hepiniz aynı merkezin, Yahudi fellerin veya chiller sermayesinin kurduğu santrançın piyonları olduğunuz şüphesi hasıl oldu bende,, danışıklı dövüş sergilediniz. Devletin ve milletin başına gelen belanın asıl müsebbibinin adını dahi telafuz edemediniz etmediniz.

Feto feto feto, yahu onların ben ciğerini bilirim, onlar adam bile tokatlayacak cesarete ve birikime sahip değildirler. Duygu sömürüsü yaparak topladıkları paralar  ile, çalışmadan yaşama kolaylığını bulmuş, mesleksiz, beceriksiz, cesaretsiz, teslimiyetçi,aynı zamanda akıllı ve kurnaz, çıkarına binaen itaatkar tiplerin, dersaneler vasıtası ile çeşitli geziler ve planlı programlar ile testten geçirildikten sonra kullanılabilirlik teşhisi konduktan sonra, çalınan sorular ile üniversite kazandırılmış, makamlara getirilmiş kişilerden oluşan belki de okunmuş maklube ile uyuşturulmuş kişilerin geçim kaynağı bir yapıdır bu.  

BU YAPI NEZAMANDAN İTİBAREN CİA NIN VE YAHUDİ SERMAYESİNİN KONTRÖLÜNE GEÇTİ ?

Fetullah Gülen ABD ye verildikten, karşılığında APO alındıktan sonra, yani 20 gün gibi kısa bir süre aralıkla takas edildikten sonra, cia ve Yahudi sermayesinin virüs ajanları cemaatın içine sızmaya başladı, ben o yıllarda cemaatın evlerinin, okullarının mobilyalarını yapmakta idim.

Insanlar, ya yolculukta, yada alışveriş ile birbirlerini tanır, haklarında karar verirler.. Ben taa oyıllarda cemaatı yönetenlerin davranışlarının kur ana uymadığını fark ettim, bazılarının hırıstiyan veya Yahudi olabilecekleri şüphesine bile kapıldığım oldu. Şüphe ettiklerim hakkındaki görüşlerimi samimi gördüğüm öğretmenlere aktardım, dikkat edin bunlara dedim, hain olabilecekleri teşhisi koyduklarımın tamamının o yıllarda atılmasınıa vesile oldum. Bunun yanında evliyaullah seviyesinde içlerinde öğretmenlerde tanıdım, o öğretmenlerin o yapının içindeki varlığı onların işlerini yapmama, o cemaatin işlerinde hizmet etmeme vesile oldu. Burs ta verdim, gazeteye abone de buldum ancak, ne zaman ki Ekrem DUMANLI ozamanın başbakanı ERDOĞAN a, sen kimsin seni o makamlara biz getirdik sözleri ile başlayan alçakça seviyesiz, yazı kaleme alınca, gazete aboneliğimi o gün iptal ettirdim, zaten parasını ben ödemiyordum, kimin ödediğini de bilmiyordum..

.2006 da yurt dışına gittiğimde gördüm ki, istanbulda toplanan himmetler ile lüx içinde yaşıyorlar, caiz olmadığı halde bayan hizmetkarlarıda var, HELAL HARAM birbirine karışmış, kendilerinden başka Müslüman da tanımıyorlar. Üst düzey yöneticilerin burunları beş karış havada. Verdiğim sözü tuttum inşaatlarını bitirdim,  yıl 2007 kavgalı ayrıldım onlardan. O yıllarda çoğunluğun  Hocaefendisi idi, taaaki 2012 Aralık sayısı sızıntı dergisindeki fetonun isimsiz 1.sayfa başyazısı yayınlanıncaya kadar. Sızıntı dergisinin 1. sayfaları incelenir ise çok yerde kripto mesajlara raslanabilir. Tüm hizmetkarların, o ay nasıl davranması gerektiğinin mesajı 1. sayfadan verilmekte olduğunu düşünüyorum. İlk ben o yazıyı tercüme ettim. Dananın kuyruğunun kopacağını. Ben o yazının Arapça Farsça Osmanlıca kelimelerini  tercume ederek, kripto mesajlarıda  ayrıca yorumlayarak yazılı hale getirdim, o hafta BBP genel başkanı Mustafa DESTİCİYE  ilettim ve uyardım, o dönem BBP de mkyk üyesi idim.  onlardan artık uzak durmak gerek dedim, kendiside teşekkür ederek dikkate alacağım dedi.. 

piyasada yıllarca çivi çakacak iş bulamadım, her yeri sarmışlar meğer, herkes benden kaçıyor, kimseler iş vermiyor. İflas ettim soğan ekmeğe muhtaç oldum, günü birlik tadilat işlerine yöneldim, beni tanımayanlar vesilesi ile ailemi geçindirdim. Onların en üst düzeyleri ile o yıllarda iş yapmış olmamdan ve itaat etmediğim için hain ilan edilmiş olduğumu bilmediğim için sıkıntılara düştüm. Telefonlarım dinlendi, her iş yaptığım müşterilerim tespit edilerek tehdit edilerek dört dörtlük zamanında teslim ettiğim işlere dahi bahaneler bulunarak ödemelerimi vermediler.  Rabbim beni bu günler için korumuş meğer elhamdulillah.   BENCE DARBEYİ CİA DESTEKLİ YAHUDİ SERMAYESİ YAPTI . Kimleri kullanarak yaptı, feto yapılanmasının içine taaa öğrenci evlerinden ,yani ortaokul yaşlarında sızdırılıp içlerinde yetişen, hani katlettiğimiz iddia edilen 15000 ermeni varya, soyadı kanununu fırsat bilerek kamufle olup, Müslüman olmadıkları deşifre olmasın diye kendilerini ülkemizde alevi olarak lanse edip, kıtlık dönemlerinde dahi ahırdaki tosunu satıp, çocuklarını okutarak askeriyeye çocuklarını yerleştirmeyi başaran, kayıp ermeni ve Yahudi neslinin devamı, intikam hırsı ile büyütülmüşmüş çanakkaledeki yenilginin intikamını almak için çekirdekten yetişen kripto nesil yaptı diyorum. Ben bunları varlığını 2007 yıllarında teşhis edip rapor etmiş idim.

Fetullah gülenin başına gelen musibetin sebebi ise, heşeyden evvel

1 ) ABD ye gitmesi ve gitme veya götürülme sebebini açıkça söylemeyerek, tedavi oluyorum yalanını caiz görerek milleti kandırması.

2 ) Kur an ayetlerini en iyi bilenlerden olup, birçok işine gelmediği ayetleri gizlemesi ve belam saflarında yerini alması.

3 ) Türkçe olimpiyatları adı altında kızlarımız kürsülere çıkarılıp milyonların izlemesine ve çocuklarımızın  şarkıcılığa özendirilmesine sessiz kalıp mayamızın bozulmasına vesile olması.

 4 ) Kripto talimatlar içeren videolar ve yazılı ve görsel medyalarındaki kripto haberleşme yöntemleri ile cemaatinin mensuplarını, ERDOĞAN düşmanı haline getiren yayınları, diyelim ki CİA yapıyordu, ben olsam hayatıma mal olacağını bilsem dahi ziyarete gelen en güvenilir insanların birkaçına talimat verip bu oyunu bozardım, o bunu yapmayarak  ve ileride vatana ihanete varacak sonuçlara vesile olduğu için vatan haini durumuna düşmüştür. Bilerek sessiz kalmak ile , bizzat yönetmenin bir farkı yoktur,

5 ) Kimi kastettiğini bilmediğim, alüfte kadına gidecek iken ben uyardım diyerek dedikodusunu yapması, ( burada anlaşıliyorki telefonları bizzat kendisi dinlettirip kaydettiriyor).

6 ) Müslüman olduğunu iddia eden kişi ok gibi dos doğru olacak.

7) Tüm olup bitene sessiz kalması,

8 )  işler sarpa sardıkça asabileşmiş,hırçınlaşmış, kin ve nefrete yenik düşmüş, zıvanadan çıkmış beddualara sarılmış.

9) Darbeye sessiz kalarak darbeyi meşru görmüş o şekilde darbeye vesile olmuştur.

Bir başka şüphem ABD hastanelerinde çeşitli operasyonlar ile robotlaştırılarak kullanıldığı düşüncesindeyim. Kendisine CİA ajanları tarafından ne söylenilir ise ona inanıyor ve destekliyordur, bunun delili de ( komonizim ve ÇİN zülmüne karşı ABD  ye dua etmeliyiz ) demesidir.

Sonuçta vesile olan yapan gibidir.  

Fetullah Gülen i ABD vermiyor değil, onunla yüzleşmeye cesareti olmayan  ERDOĞAN ın etrafını sarmış olan, kripto CİA ajanları , üst düzey yöneticilerimiz getirmek istemiyordur. Kim onlar ?  onuda mı benden öğreneceksiniz ? Reisi cumhurumuz ERDOĞANIN dışındaki şu ankı yöneticilerin çoğundan şüphe ederim. Reisi cumhurumuz 15 temmuz gecesi tescillenmiş milli ve kahraman liderdir.

Bana göre tek başına bir ordudur, tek başına devletin ve milletin menfaatine iş yapan milli liderdir.

Bunları neden anlattım, yazınızla ne alakası mı var ?

Siz bildiğinizi gizleyerek, ustaca cümleler kurarak gerçekleri çarpıtarak algı yaratan, suç teşkil etmeyecek her yöne çekilebilir cümleler ile asıl anlatmak istediklerinizi kriptolaştırarak mesajlar veriyorsunuz, ben buna munafıklık alameti millete ihanettir derim.

Ben ise bildiklerimi ve inandıklarımı ALLAHIN bildiği gibi anlatarak, nasıl bir yazar olmanız icab ettiğini anlayın diye konunun dışına çıkarak delilleri ile anlattım.

Sayın DÜNDAR; Mış gibi yaparak, muş gibi yazarak, her ne sebep ise be bilmem siz daha iyi bilirsiniz, Binali beye,  Bekir beye bir kelime etmeyerek, edemeyerek,  il il gezerek ERDOĞAN a hakaretler dolusu sözler içeren seviyesiz programlar yaparak, itibarsızlaştırma çabası dışında hiç bir şey yapmayarak, muhalefet yapıyormuş gibi görünerek milleti uyutmayı bırakın lütfen.

Feto örgütü ile son millet vekili seçimlerinde gayet iyi kanka idiniz, kapı kapı sizin için oy topladılar. HDP ve feto ile olan organik bağınız ise 17  25 te ve sonrasında belediye seçimlerinde ayyuka çıkmıştı. Fetonun hem HDP hemde CHP  ye, her iki parti için oy topladığına millet şahit oldu. ERDOĞAN öncesi bu millet koyun, bu millet balık aklı ile yaşıyor diyordunuz, ,artık millet uyandı, sizi bu milleti uyutmaya ısrarlı  görüyorum, vazgeçin bu tutumunuzdan, uyandık artık.Susun da hergün hergün batmayın.  

Ben bu kapasitem ile bile CHP ye genel başkan olsam, birtane kripto VATAN HAİNİ ve fetocu siyasetçi o mecliste barınamaz. Hepinizi CİA ve Yahudi sermaye baronları bir yerinizden esir almış anlaşılan.  Hüseyin BAĞDATLI 

 


Çok Yorumlanan Makaleler
Hüseyin Bağdatlı
ÇÖZÜM; AKEVLER ADİL DÜZENDE
2.03.2019 2074 Okunma
7 Yorum 03.03.2019 09:22
Hüseyin Bağdatlı
SEÇİMLER ÖNCESİ VE SONRASI
19.04.2019 1905 Okunma
6 Yorum 20.04.2019 01:04
Hüseyin Bağdatlı
KUDÜS; BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA.
7.12.2017 2712 Okunma
6 Yorum 09.12.2017 19:37
Hüseyin Bağdatlı
Erdoğan’ı Yıpratma senaryoları
23.07.2018 2208 Okunma
6 Yorum 25.07.2018 16:26
Hüseyin Bağdatlı
Adil düzenin ayak sesleri dolardan geliyor.
12.08.2018 2290 Okunma
5 Yorum 12.08.2018 19:05
Hüseyin Bağdatlı
TRUMP DELİ’Mİ ?
27.08.2018 2295 Okunma
5 Yorum 27.08.2018 23:32
Hüseyin Bağdatlı
ABD, İSRAİL BAHANE
15.01.2018 2832 Okunma
5 Yorum 16.01.2018 16:21
Hüseyin Bağdatlı
AHŞAP EVLER
11.06.2017 3814 Okunma
5 Yorum 13.06.2017 00:36
Hüseyin Bağdatlı
23 HAZIRAN İSTANBUL SEÇİMLERİ.
19.06.2019 1753 Okunma
5 Yorum 20.06.2019 23:15
Hüseyin Bağdatlı
EVET Mİ ? HAYIR MI ?
15.04.2018 2667 Okunma
4 Yorum 16.04.2018 13:15
Hüseyin Bağdatlı
MUHARREM İNCE
6.05.2018 2588 Okunma
3 Yorum 06.05.2018 18:33
Hüseyin Bağdatlı
ESED NİÇİN KİMYASAL KATLİAM YAPSIN.
8.04.2018 2419 Okunma
3 Yorum 09.04.2018 01:08
Hüseyin Bağdatlı
MUVAFFAKİYET NEDİR.
19.06.2017 3694 Okunma
3 Yorum 15.07.2017 18:05
Hüseyin Bağdatlı
AŞI OLMAYACAĞIM,ÇÜNKÜ !!!
28.12.2020 362 Okunma
3 Yorum 29.12.2020 20:09
Hüseyin Bağdatlı
KIYAMET GELMİŞ, UZATMALARI OYNUYOR İNSANLIK
24.12.2017 2798 Okunma
2 Yorum 26.12.2017 15:37
Hüseyin Bağdatlı
REZA, RÜŞVET VE ÇÜRÜMÜŞLÜK HA
2.12.2017 3133 Okunma
2 Yorum 02.12.2017 22:20
Hüseyin Bağdatlı
ŞEYTAN ÜÇGENİ, HEDEFLERİ;ERDOĞANSIZ TÜRKİYE
5.12.2017 2924 Okunma
1 Yorum 05.12.2017 23:27
Hüseyin Bağdatlı
ATATÜRKÇÜLÜK
19.11.2017 2781 Okunma
1 Yorum 19.11.2017 22:07
Hüseyin Bağdatlı
YILBAŞINA BAKIŞIM.
29.12.2017 2980 Okunma
1 Yorum 29.12.2017 18:56
Hüseyin Bağdatlı
SON NOEL
31.12.2017 2769 Okunma
1 Yorum 01.01.2018 18:31
Hüseyin Bağdatlı
İYİ PARTİ, İYİ Mİ YAPIYOR
20.12.2017 2678 Okunma
1 Yorum 20.12.2017 20:50
Hüseyin Bağdatlı
HAKİKİ MANADA BAYRAM
24.06.2017 2845 Okunma
1 Yorum 25.06.2017 19:26
Hüseyin Bağdatlı
REİS DİKKAT !!!
13.04.2018 2494 Okunma
1 Yorum 13.04.2018 18:57
Hüseyin Bağdatlı
SOYAĞACI TUZAĞI
10.02.2018 2767 Okunma
1 Yorum 10.02.2018 13:11
Hüseyin Bağdatlı
24 HAZIRAN
21.05.2018 2348 Okunma
1 Yorum 22.05.2018 00:23
Hüseyin Bağdatlı
SİYASETİN İTİBARİ HİÇ OLDU
25.10.2018 2106 Okunma
1 Yorum 25.10.2018 21:23
Hüseyin Bağdatlı
SURİYE ZİRVESİ VE SONUÇ
27.10.2018 2360 Okunma
1 Yorum 28.10.2018 03:27
Hüseyin Bağdatlı
TEK ÇARE KUR'AN DÜZENİ.
8.12.2020 411 Okunma
1 Yorum 09.12.2020 12:44
Hüseyin Bağdatlı
24 Hazıran 2018 Seçim Analizim.
1.07.2018 2372 Okunma
1 Yorum 01.07.2018 13:46
Hüseyin Bağdatlı
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ'NE TUZAK.
12.12.2020 261 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
COVİD KÂFİRLERİ, MÜ'MİN'LERİ,MÜNAFIKLARI.
27.12.2020 157 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
HOŞGELDİN 2021.
1.01.2021 188 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
BİDEN GÖREVE GELİRSE ?
16.01.2021 200 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
BİDEN DÖNEMİ BAŞLADI.
25.01.2021 137 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
CHP deki İstifalar.
1.02.2021 114 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
SEÇİM SONUÇLARI
24.06.2019 1605 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
İMAMOĞLU OLMAKLA, İMAM OLUNAMIYOR.
2.07.2019 1504 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
EN BÜYÜK İSRAF
28.11.2019 1394 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
CORONA VİRÜS
3.02.2020 1178 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
CORONA VİRÜSÜ VE ABDEST.
8.03.2020 1099 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
CORONA'NIN NİYETİ
3.04.2020 1102 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
ANNELER GÜNÜ
11.05.2020 980 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
HÜZÜNLÜ BAYRAM
26.05.2020 950 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
15 TEMMUZ İHANETİ
15.07.2020 561 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
KORONA'YA ÇARE OLABİLİR.
27.11.2020 290 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
KAFESTEKİ ASLAN
29.11.2020 282 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
BÜLENT ARINÇ VE YARGI REFORMU
4.12.2020 237 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
TV DİZİLERİ İLE GELEN TEHLİKE
9.01.2019 1879 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
KARADENİZDE İSLAM ALARM VERİYOR.
2.06.2018 2158 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
BİZ KİMİZ, NEYİN PEŞİNDEYİZ.
21.04.2018 2257 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
MİLLET VEKİLİ KRİTERLERİ
29.04.2018 2162 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
ZEYTİNDALI HAREKATI, AFRİN
24.02.2018 2344 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
AFRİN ZAFERİ
20.03.2018 2354 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
BÜYÜK ŞEYTAN ABD
5.04.2018 2292 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
KÖYLER CENNET OLACAK
22.01.2018 2927 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
MEVCUT ZİHNİYETİN YENİSİNİ KURARAK DÜZEN DEĞİŞMEZ
2.10.2017 2814 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
KÖYLER DEVLETİN KASKOSUDUR
17.10.2017 2972 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
15 TEMMUZ DARBE TEŞEBBÜSÜNÜN MUSEBBİPLERİ
7.11.2017 2750 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
YEŞİLÇAM FİLİMLERİNİ ÖZLEYEN
11.11.2017 2583 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
REİS i CUMHUR NE YAPMALI
12.11.2017 2696 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
SON KUMPASA DİKKAT
23.12.2017 2525 Okunma
Hüseyin Bağdatlı
KÖR DÜĞÜM
23.11.2017 2799 Okunma